Silniční značkovací stroje
Graco

Již mnoho let si firma Graco udržuje vedoucí postavení ve výrobě značkovacích strojů, které jsou určeny pro menší rozsah značkovacích prací. 

 

Každá nová generace zařízení přináší nejnovější technologická řešení a vyšší výkon. Hlavním požadavkem v oblasti vodorovného dopravního značení jsou stále se zvyšující nároky na kvalitu čáry.

Značkovací stroje firmy Graco jsou konstruovány s cílem poskytnout moderní řešení v kombinaci s vynikající kvalitou nástřiku čáry. Firma Graco neustále inovuje své výrobky tak, aby uspokojila požadavky a potřeby firem, zabývajících se dopravním značením.

 

Řada Graco LineLazer

 

Modely řady LineLazer jsou vybaveny novými technologiemi modelové řady LineLazer IV a umožňují nástřik přesných a pravidelných čar. Jsou vhodné pro značení menšího rozsahu, např. parkovacích ploch. Svými vlastnostmi vyhovují potřebám technických služeb malých a středních měst a obcí, nebo jako doplňky k velkým značkovacím strojům.

Práce a obsluha strojů řady LineLazer je poměrně jednoduchá. Pohodlná a ergonomická rukojeť usnadňuje celkovou manipulaci se strojem, a tím zlepšuje i kvalitu čáry. Stroje mají optimálně dimenzovaný a tichý převodový systém s bezúdržbovou spojkou a nízké náklady na provoz.

Graco Linelazer 3400

Graco Linelazer V 3900

Graco Linelazer V 5900

Graco Linelazer V 130 HS

Graco Linelazer V 200 HS

Graco Linelazer V 250 SPS

Graco Linelazer V 250 mma 98:2

Graco Linelazer V pro termoplast

Graco V Autolayout  

 

 

Řada Graco FieldLazer

 

Stroj FieldLazer přináší výhody bezvzduchového nástřiku na sportovištích. Na rozdíl od vzduchového způsobu nanášení je zde barva jemně rozprášena na principu bezvzduchového stříkání. Výsledkem jsou stejné, ale mnohem zřetelnější čáry nanesené rychleji a jedním tahem. Zařízením lze nastříkat na hrací plochu různé symboly, značky či reklamy sponzorů.

Graco Fieldlazer S 90 & S 100

 

 

 

 

Řada Graco GrindLazer - frézy dopravní značení

 

Stroje řady GrindLazer jsou ideální pro odstraňování vodorovného dopravního značení, termoplastových nebo epoxidových povlaků a pro vyrovnávání nerovných povrchů. Díky systému upevnění kol EasyGlide je použití stroje GrindLazer stejně snadné, jako u modelu LineLazer. Jeho robustní konstrukce je pak zárukou spolehlivých výkonů po celou dobu životnosti.

 

Serie Standard

Stroje v této sérii jsou vhodné pro základní přípravu povrchu, opravy povrchů a odstraňování čar. Doporučujeme použít do míst, kde není dostatek prostoru pro manipulaci s většími stroji.

Graco GrindLazer
Standard DC87 G

Graco GrindLazer
Standard DC89 G

 

 

Serie Professional

Tato série je ideální volbou pro celkovou přípravu povrchů, opravy a odstraňování čar včetně rotačního typu odstraňování čar bez zanechání rýh. První rotační fréza u Graca RC 813 G po sobě nezanechá žádné rýhy nebo ghost lines.

Graco GrindLazer
Pro DC1013 G

Graco GrindLazer
Pro RC813 G

 

 

Serie High Production

Vysoce výkonné odstraňování všech typů značení, opravy povrchů a inlay aplikací. Stroje z této série za vás udělají práci v kratším čase a s menším úsilím.

Graco GrindLazer
HP DC89 G

Graco GrindLazer
HP DC1013 G

 

Graco GrindLazer
HP DC1021 G

 

 

Graco LineDriver - doplněk pro značkovací stroje Graco LineLazer

 

Stroj řady LineDriver je vhodný doplněk k větším airless stříkacím zařízením. Zdvojnásobí produktivitu práce a zlepší kvalitu čar. Výkon stroje umožňuje naložení většího množství barvy. Ušetří se čas na doplňování. Jakmile je dosaženo průměrné tloušťky čáry, stroj LineDriver udrží správnou rychlost pro zachování stejné tloušťky čáry po celou dobu práce. Pohon na každém kole je zárukou rovnější čáry. Zabrání se tím běžným bočním pohybům vznikajícím při chůzi.  Údržba stroje spočívá pouze ve výměně oleje.

Graco LineDriver

 

 

 

 

Graco příslušenství ke strojům

 

 

LazerGuide 1700

 

LazerGuide 2000

 

LazerGuide 3000

 

Soubory ke stáhnutí

 

V této sekci naleznete podrobný katalog silničních značkovacích strojů Graco, doporučení k jejich obsluze a informace týkající se správného výběru trysek pro stříkací pistole.

 Souhrnný prospekt značkovacích strojů Graco

 Informace pro správný výběr trysek

 Doporučení k obsluze značkovacích strojů

 HARDMAN UH a. s. © 2020