Příslušenství

 

 

Nástavba pro strukturální značení

Nástavba na značkovacím stroji se používá pro zhotovení strukturálního, profilovaného nebo hladkého značení dvoukomponentními plasty za studena za použití speciálních značkovacích bot. Strukturální a profilované značení dvoukomponentními plasty za studena se používá především tam, kde je vyžadována dlouhá životnost značení, retroreflexe typu II (retroreflexe v noci a za deště), a také zvukový efekt profilovaného značení.

 

Kotle pro termoplast

Kotle pro termoplast se dělí na vertikální (série D a ID) a horizontální (série HK) s přímým, nebo nepřímým ohřevem termoplastických materiálů.

    

 

Elektroniky

Elektronika ELC 2 (elektronický kontrolní systém) umožňuje řízení až tří stříkacích pistolí v jedné operaci.

Elektronika MALCON4 je multifunkční kontrolní systém pro manuální, automatické, nebo poloautomatické řízení značených délek čar. U elektroniky MALCON4 je možnost exportu dat přes PDA, nebo USB. Data exportovat do PC pro jejich pozdější využití, např. při fakturaci, nebo při dokládání dokumentace o provedeném značení.

 

Pistole Kamber

Přeborníkem na stříkací, ať už barevné, perlové nebo termoplastové pistole je bezesporu firma Kamber. Vyvíjí a dodává ruční a strojové pistole určené pro silniční značení.

  

 

Pistole Hofmann

Barvové stříkací pistole firmy Hofmann GmbH se dělí na pistole ruční a strojní jsou vhodné pro všechny typy značkovacích strojů, které jsou vybaveny systémem airless i airspray.

Perlové pistole a dávkovače perel jsou určeny pro všechny typy značkovacích strojů, které mají vybavení pro dodatečný posyp skleněnými perlami (balotinou).

 

Pistole Graco

Pistole X FORCE je akumulátorové vysokotlaké airless stříkací zařízení pro nástřik barev a laků. Zaručuje dokonalý nástřik ve vysoké kvalitě, šetří materiál a je to perfektní doplněk pro velké airless stříkací zařízení. 

Ruční stříkací pistole Graco Airless je určena pro všechny typy značkovacích strojů, které jsou vybaveny vysokotlakým systémem značení Airles.

 

 

 

Přívěsy pro stroje

Přívěsy firmy Hofmann GmbH jsou určeny pro převoz značkovacích strojů. Vyrábí se v provedení jednonápravovém, nebo dvounápravovém, v různých rozměrech a celkové přípustné hmotnosti. Dle typu značkovacího stroje si zákazník zvolí typ přívěsu.

 

 HARDMAN UH a. s. © 2024