Hardman UH a.s.  >  Produkty   >  Silniční značkovací stroje  >  Stroje Graco  >  Frézy Graco

Graco GrindLazer:
Frézy pro dopravní značení

 

Stroje řady GrindLazer jsou ideální pro odstraňování vodorovného dopravního značení, termoplastových nebo epoxidových povlaků a pro vyrovnávání nerovných povrchů. Díky systému upevnění kol EasyGlide je použití stroje GrindLazer stejně snadné, jako u modelu LineLazer. Jeho robustní konstrukce je pak zárukou spolehlivých výkonů po celou dobu životnosti.

 

Série Standard

Stroje v této sérii jsou vhodné pro základní přípravu povrchu, opravy povrchů a odstraňování čar. Doporučujeme použít do míst, kde není dostatek prostoru pro manipulaci s většími stroji.

Graco GrindLazer
Standard DC87 G

Graco GrindLazer
Standard DC89 G

 

 

Série Professional

Tato série je ideální volbou pro celkovou přípravu povrchů, opravy a odstraňování čar včetně rotačního typu odstraňování čar bez zanechání rýh. První rotační fréza u Graca RC 813 G po sobě nezanechá žádné rýhy nebo ghost lines.

Graco GrindLazer
Pro DC1013 G

Graco GrindLazer
Pro RC813 G

 

 

Série High Production

Vysoce výkonné odstraňování všech typů značení, opravy povrchů a inlay aplikací. Stroje z této série za vás udělají práci v kratším čase a s menším úsilím.

Graco GrindLazer
HP DC89 G

Graco GrindLazer
HP DC1013 G

 

Graco GrindLazer
HP DC1021 G

 

Série High Production DC15 DCS

Samojízdné frézy navržené pro ty nejnáročnější typy odstraňování a přípravy povrchu. Všechny modely fréz ze série DC15 DCS disponují maximální pracovní šířkou 40,5 cm  a elektronickým systémem kontroly hloubky DCS pro rychle nastavitelnou hloubku frézování bez přerušení kontinuální práce.

 

Graco GrindLazer
DC 1538 G DCS

Graco GrindLazer
DC 1520 E DCS

 
HARDMAN UH a. s. © 2022