Pistole Hofmann

Část svého výrobního sortimentu zaměřila německá firma Hofmann GmbH. na stříkací pistole. Naleznete zde pistole strojní, ruční, barvové, perlové, dávkovací a dávkovače, dále rozdělené podle konkrétní značkovací technologie či systému.

 

Ruční barvové pistole Hofmann

Ruční barvové stříkací pistole jsou určeny pro všechny typy strojů, které jsou vybaveny systémem značení rozprašovacím vzduchem airspray, nebo systémem značení vysokotlakým systémem airless.

Strojní barvové pistole Hofmann

Strojní barvové stříkací pistole se dělí podle typu použití na pistole pro systém značení airless, airspray, 2K airless a pistole pro značení termoplastem.

Ruční perlové pistole Hofmann

Ruční perlové pistole jsou určeny pro všechny typy strojů, které mají vybavení pro dodatečný posyp skleněnými perlami.

Strojní perlové pistole Hofmann

Strojní perlové pistole a dvojité perlové pistole jsou určeny pro všechny typy značkovacích strojů, které mají vybavení pro dodatečný posyp skleněnými perlami.

Dávkovací perlové pistole Hofmann

Strojní dávkovací perlová pistole a dvojitá dávkovací pistole jsou určeny pro všechny typy značkovacích strojů, které mají vybavení pro dodatečný posyp skleněnými perlami.

Dávkovač perel CONEX®

Systém CONEX® - reflexní dávkovač perel a klapkový dávkovač perel jsou určeny pro všechny typy značkovacích strojů, které mají vybavení pro dodatečný posyp skleněnými perlami.

 HARDMAN UH a. s. © 2024