Kamber: Pistole pro VDZ

Firma Kamber S.A. byla založena ve Švýcarsku v městečku Pully a nese jméno svého zakladatele, pana Edwina Kambera. Na počátku podnikání soustředila firma Kamber S.A. svou činnost na výrobu kompresorů, zásobníků barev pro řemeslníky, na karosáře a tesaře.

 

V šedesátých letech se v Evropě začalo s realizací dopravního značení. Díky know-how, které firma Kamber S.A. získala z předešlé činnosti, započala s výrobou prvních barvových a perlových pistolí, které byly speciálně určeny pro dopravní značení. Tento nově otevřený trh umožnil společnosti Kamber S.A. dále se rozvíjet a učinit první kroky mimo švýcarské území. Na základě požadavků trhu a dalším technologickým vývojem, rozšířila společnost svůj sortiment tak, aby uspokojila i nejnáročnější požadavky mezinárodní klientely.

To, co začalo jako podnikání malého rozsahu pouze na území Švýcarska, je dnes nepostradatelnou součástí mezinárodního trhu, kde vývoz činí více než 90%. Bylo třeba se také vyrovnat s rostoucími nároky na provoz firmy, která se přestěhovala nejprve do města Renens a nakonec do dnešního sídla firmy ve městě Ecublens, ale vždy do bezprostředního okolí Ženevského jezera.

 

Ruční barvové pistole Kamber

Ruční barvové stříkací pistole špičkového švýcarského výrobce KAMBER S.A. jsou určeny jak pro průmyslová odvětví, tak i  pro silniční značení. Jednotlivé části pistolí jsou vyrobeny z materiálů, odolných proti korozi. Všechny materiály, které jsou na pistolích použity, jsou šetrné k životnímu prostředí a mohou být recyklovány.

Strojní barvové pistole Kamber

Strojní barvové pistole špičkového švýcarského výrobce Kamber S.A. jsou podle typu pistole určeny jak pro malé střední a velké značkovací stroje, tak i pro značkovací nákladní automobily. Jednotlivé části pistolí jsou vyrobeny z materiálů, odolných proti korozi. Všechny materiály, které jsou na pistolích použity, jsou šetrné k životnímu prostředí a mohou být recyklovány.

Ruční perlové pistole Kamber

Ruční perlové pistole špičkového švýcarského výrobce Kamber S.A. jsou vhodný doplněk pro malé, střední i velké silniční značkovací stroje a provádí se s nimi posyp perlami, např. při stříkání do šablon, přechodů pro chodce a pruhů. Všechny materiály, které jsou na pistolích použity, jsou šetrné k životnímu prostředí a mohou být recyklovány.

Strojní perlové pistole Kamber

Pneumatické perlové pistole špičkového švýcarského výrobce Kamber S.A. jsou určeny pro malé, střední, ale i velké značkovací stroje a značkovací nákladní automobily. Pistole jsou určeny výhradně pro silniční značení. Jednotlivé části pistolí jsou vyrobeny z materiálů, odolných proti korozi.

Pistole na termoplast - Model 2000

Stříkací pistole špičkového švýcarského výrobce Kamber S.A. je určena pro aplikaci stříkaných termoplastických materiálů středními a velkými značkovacími stroji, ale i značkovacími nákladními automobily. Pistole je určena výhradně pro silniční značení. Jednotlivé části pistole jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, odolných proti korozi.

 

 

 

 

 HARDMAN UH a. s. © 2024