Jednosložkové barvy

 

 

Remo 100 EQ

Silniční barva High-Solid s nízkým obsahem rozpouštědel určená především pro obnovu značení. Vyznačuje se jednoduchým zpracováním všemi značkovacími stroji a stříkacími zařízeními. Využití najde zejména při značení za vyšších teplot.

Remo 100 EQ B

Silniční barva High-Solid s nízkým obsahem rozpouštědel je určená pro aplikaci nového značení i k obnově staršího značení. Aplikaci je možné provést systémem Airless i  vysokotlakým nástřikem. Předností této barvy je zejména její zářivá bílá barva, dobré usazení perel a krátká doba schnutí.


Remo 100 F

Silniční barva High-Solid s nízkým obsahem rozpouštědel je určená pro aplikaci nového značení i k obnově staršího značení. Tato barva je uzpůsobena k značení technologií Airless a vyniká velmi krátkou dobou schnutí.

Remo 100 AF

Silniční barva High-Solid s nízkým obsahem rozpouštědel je určená pro aplikaci nového značení i k obnově staršího značení. Díky jasně bílé barvě a dobrému usazení perel se barva vyznačuje výbornou denní i noční viditelností. Barva je vhodná zejména pro aplikaci rozprašováním.

 HARDMAN UH a. s. © 2024