Garance nejlepší ceny

Naše Garance nejlepší ceny se vztahuje na stroje firmy Graco určené pro nanášení vodorovného dopravního značení a frézovacích strojů.

  

Co máme na mysli "nejlepší cenou"?

Pokud je naše cena u produktů Graco vyšší než u ostatních prodejců, tuto cenu dorovnáme, případně poskytneme slevu větší, než konkurence. Jako bonus od nás obdržíte dárek.

 

Nalezli jste výhodnější nabídku?

Vyplňte následující formulář nebo nás kontaktujte telefonicky, případně e-mailem.

Název firmy
Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
   
Vyberte produkt
   
   
   
Nejste robot?
Pro potvrzení doplňte letošní rok.
   

  

Bližší podmínky garance nejlepší ceny

  • V kontextu Zákona na ochranu hospodářské soutěže § 10 a § 11 odst. 1 písm. e)., není právně akceptovatelné nabízení a prodej zboží za nepřiměřeně nízké ceny, které má nebo může mít za následek narušení hospodářské soutěže, a zboží nesmí být prodáváno pod jeho pořizovací cenou.
  • O naši garanci je možné požádat u takového cenového srovnání, kdy srovnávaná nabídka pochází od konkurenční firmy, která podniká na území České Republiky v rámci aktuálně platných zákonů, regulerně odvádí daně a není dlužná žádné z institucí státu Česká Republika, dále poskytující stejné garance, záruční i pozáruční servis. Rovněž musí být firma autorizovaná pro prodej těchto výrobků na území České Republiky.
  • Je nutné, aby zákazník doložil konkurenční nabídku, případně odkaz na nabídku, která prokáže přesné označení zboží, včetně nabízené ceny a souvisejích doprovodných služeb.

 

 HARDMAN UH a. s. © 2024