Archiv novinek

ČT 1 Události: Hofmann H9-1 a Grand Prix Brno
Česká televize ve večerních Událostech komentuje přípravy na brněnskou Gran Prix 2019. Na záběrech se objevuje silniční technika Hofmann - konkrétně speciál na závodní okruhy Hofmann H9-1 v provedení airspray pro aplikaci speciální barvy s vysokou adhezí pro závodní okruhy.

Hofmann H33-4: oboustranný extruder MultiDotLine®
Otočný extruder, se kterým se už nemusíte vracet! Rychlé a jednoduché otočení extruderu pod strojem, které zabere maximálně 3 minuty. Není nutné odpojovat žádné přívody materiálu nebo teplonosného oleje. Šířka stroje pouze 150 cm!

Hofmann TechDay & Expo 2018 - Fotogalerie
Ze 20tého výročí nejvýznamnější akce vodorovného dopravního značení jsme pro Vás vybrali 48 fotografií. 35 vystavovatelů bylo k dispozici více jak 700 delegátům z celého světa.

Novinky (nejen) ze světa VDZ na jednom místě?
Přijeďte 29. listopadu do Hamburgu! Výstava začíná ve čtvrtek v 8:00. Během výstavy probíhají simultálně překládané odborné přednášky, v odpoledních hodinách se můžete těšit na praktické ukázky nejnovějších technologií...

Přijeďte za námi na burčák do Ostravy!
Místem pořádání letošní 26. silniční konference je tentokrát Ostrava. I přes netypickou vinařskou sezónu vezeme do prostor Atletické haly Vítkovice Arény náš tradiční burčák. Přijďte ochutnat na stánek č. 52!

Novinka: Hofmann H10-2 se strukturální nástavbou pro 2K plasty za studena
Nový značkovací stroj vyvinutý pro malé a střední značkovací projekty. Osazen nástavbou pro zpracování dvoukompoentního plastu za studena, pro pokládku značení strukturálního, hladkého, strukturálního s profily a hladkého s profily s šířkou čar 10 až 30 cm.

Intertraffic Amsterdam 2018
Přinášíme krátké video z největšího světového silničního veletrhu Intertraffic konaného tradičně v Amsterdamu. Více než 3000 vystavovatelů z celého světa přijelo prezentovat své nejnovější řešení v oblasti silniční dopravy.

Silniční konference 2017 v Brně
Ve středu 18. a čtvrtek 19. října 2017 proběhla na brněnském Výstavišti Silniční Konference. Mrkněte na fotogalerii z této akce.

Hofmann EXPO 2017 v Hamburku
Profesionálům z oblasti vodorovného silničního značení by rozhodně neměla tato akce, která sdružuje světovou značkařskou špičku, utéct. Pro ty, co se nemohli letos zúčastnit, přinášíme krátké video!

Stroj Hofmann H 10 - 2 - Novinka!
Německá firma Hofmann přichází na trh s novinkou. Speciální značkovací stroj H 10 - 2 vyniká především při pokládce v zatáčkách s poloměrem otáčení až 3,7 metru! Více informací zde.

Technologické dny Hofmann 2016 - Hamburk
HOFMANN TechnologieTag & International Expo 2016 - jedna z nejvýznamnějších světových veletrhů v oblasti dopravního značení.  Již 18. setkání se uskutečnilo 24. listopadu 2016 tradičně v areálu společnosti Hofmann.

Silniční veletrh Pardubice 2016
9. 9. 2016 se konal již XV. ročníku Silničního veletrhu Pardubice. Veletrhu se zúčastnilo 60 vystavovatelů a asi 600 návštěvníků – odborníků.

Technologické dny Hofmann 2015 - Hamburk
Mezinárodní veletrh v Hamburku opět přilákal velké množství účastníků. Byly představeny nové technologie a nejnovější poznatky z oblasti silničního značení..

IV. Seminář letní údržby komunikací v Šamoríně
Začátkem června roku 2015 se uskkutečnil na Slovenksu v hotelu Kormorán v Šamoríně - Čilistově v pořadí čtvrtý seminář zaměřený na téma letní údržby pozemních komunikací.

Návštěva v Basler Lacke AG 2015
Navštívili jsme našeho dodavatele materiálů pro vodorovné dopravní značení ve Švýcarsku a přinášíme fotogalerii.

Technologické dny Hofmann 2014 - Hamburk
Každoročně konaný mezinárodní veletrh v Hamburku přilákal téměř 500 účastníků z více než 50 zemí světa.

Silniční konference 2014 - Olomouc
Zúčastnili jsme se každoročně konané silniční konference, tentokráte v Olomouci ve dnes 23. a 24. října 2014.

Informace o technologiích vodorovného dopravního značení - část I.
Ve spolupráci s Bc. Davidem Kloubkem Vám v několika kapitolách přinášíme užitečné informace o       vodorovném dopravním značení, určeném především pro zadavatele, projektanty a realizátory VDZ.

Graco Demonstration 2014 - Fotogalerie
Společně s našimi zákaznky, slevenskými firmami Line, Stoping a Hofex jsme se zúčastnili předváděcí akce strojů Graco na letišti v Budapešti. 

Intertraffic 2014 Amsterdam - Fotogalerie
Největší mezinárodní veletrh Intertraffic v holandkém Amsterdamu, konaný v termínu 25.3. - 28.3.2014 opět přinesl spousty novinek i nových kontaktů v oblasti bezpečnosti silničního provozu.

 

Strana <1> <2> <3>HARDMAN UH a. s. © 2019